POSTANOWIENIA NOWOROCZNE :)

19:29

Witajcie Kochani ! :)

Czy lista postanowień noworocznych już wykonana ?


Pierwszy dzień nowego roku to idealny moment na rozliczenie się z samym sobą. Warto usiąść w domowym zaciszu z filiżanką kawy lub lampką ulubionego wina i zrobić sobie 'rachunek sumienia'. Analizując ostatnie 365 dni.
Co udało nam się zrobić/osiągnąć ? Co sprawiło nam najwięcej radości ? Z czego jesteśmy zadowoleni, a co przydałoby się zmienić ? Do czego chcemy dążyć ? Co będziemy kontynuować i z jakim skutkiem/efektem to zakończymy ?
Planujemy, że od nowego roku będziemy codziennie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, zapomnimy o jedzeniu słodyczy, zmienimy pracę itd. Zwykle przez pierwsze kilka dni idzie świetnie, a później nasz zapał gdzieś ulatuje. Jeśli właśnie tak wyglądały u Was poprzednie lata, to może jest to znak, że w tym roku trzeba się lepiej przygotować? :-)
Warto zrobić sobie mapę marzeń i celów ! :-) Jeśli lista na zwykłej kartce nie pomogła, to czas wziąć się za bardziej kreatywną wersję :-) Chcesz schudnąć ? Wydrukuj, wytnij lub narysuj idealną dla Ciebie sylwetkę, tą o której marzysz ! :) Jeśli umieścisz ją w miejscu, na które często zerkasz, (np. tablica korkowa) będzie Ci ona przypominała do czego dążysz.
Jak dotrzymać postanowień ? No właśnie ! Chyba najlepiej podzielić je na małe kroki/etapy. Przede wszystkim nie planujcie ich zbyt dużo. Z rozsądkiem ! A dokładnie to tak byście nie mogli zakończyć przyszłego roku z niepowodzeniem! Pamiętajcie, by patrzeć na swoje cele realistycznie. Nikt nie zostaje milionerem w miesiąc (chyba, że wygra w jakiejś loterii) , a pozbycie się 20 kg to także dłuższy proces. Zastanówcie się na czym najbardziej Wam zależy , o czym najbardziej marzycie.
Wyznaczenie sobie celu to połowa sukcesu. Drugą połową jest MOTYWACJA, a z nią jak pewnie wiecie różnie bywa. Najlepiej znaleźć sobie osobę, która ma podobny cel i wzajemnie będziecie się wspierać. Następnie każdą myśl ''nie chce mi się'' lub ''nie dam rady'' zamieńcie na ''mam ochotę" i ''mogę wszystko!"

 W nowym roku życzę Wam cierpliwości oraz samozaparcia w postawionych sobie celach, a przy tym jak najmniej pokus !!! :-) MIX 2014 
więcej długich spacerów 
więcej kreatywności
więcej wycieczek
więcej książek
więcej ruchu
więcej !
You Might Also Like

22 komentarze

 1. Tobie rowniez zycze wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a ta ostatnia stylka gdzie ? ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. szczęśliwego nowego roku kochana! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za spełnienie postanowień i szczęśliwego Nowego Roku :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja natomiast nie potrzebuję listy - wszystko przyjdzie z czasem :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Oby wytrwałaś w postanowieniach i wszystko zrealizowałaś :)
  Szczęśliwego Nowego Roku Ci życzę :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja to się nawet nie wypowiadam na temat moich postanowień i tego że nie potrafie wytrwać BO AŻ WSTYD !!! :) pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny cieplutki outfit :) ślicznie :*

  OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.

Polecam

Popularne wpisy

WOMEN'S DAY SALE

SUPERLADY

zBLOGowani

zBLOGowani.pl