BUBBLE SOCCER

16:11Witajcie !

Dziś przychodzę do Was z propozycją spędzenia wolnego czasu :) Lubicie dobrą zabawę ? Nie wiecie jak spędzić czas z przyjaciółmi ? Chcecie spróbować czegoś nowego ? Lubicie szalone gry? :) To będzie świetny pomysł ! :) Spróbujcie swoich sił w dmuchanych piłkach ! :) Na boisku, w basenie, a nawet na hali okażą się świetną zabawą.
Piłka nożna grana w kulach jest z pewnością utrudnieniem, a odebranie piłki może okazać się niełatwe i zaskakujące! Dzięki dużej kulistej osłonie zawodnicy odbijają się od siebie, tracą równowagę i 'koziołkują' :) Kule amortyzują każde uderzenie, dzięki czemu są bezpieczne.


Kule w basenie mogą być świetną alternatywą, dla tych, którzy nie potrafią pływać. Dzieci również będą miały frajdę podczas chodzenia po wodzie. W ten sposób możemy trenować swoją równowagę. Wyścigi na wodzie także okażą się świetną atrakcją dla maluchów i dorosłych :) Zabawa z kulą dostarcza wiele radości i niezapomnianych wrażeń.


Mieliście okazję sprawdzić się w takich kulach ? :) Jak Wam się podobało ? Dajcie koniecznie znać ! :)


Na Inflatable-Zone znajdziecie mnóstwo różnych piłek, które możecie kupić sobie na własność :) W ofercie mają również różnego rodzaju dmuchane atrakcje, które będą fantastyczną zabawą dla dzieci i dorosłych. Jeżeli chcielibyście kupić sobie taką dmuchaną piłkę to odsyłam Was tutaj : 


Poszukajcie w większych miastach tego typu atrakcji - gwarantowana świetna zabawa ! :)

You Might Also Like

2 komentarze

  1. bałabym się do tego wejść, ale pewnie jakbym weszła to wyjść już bym nie chciała :)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetna sprawa z tymi kulami :)

    OdpowiedzUsuń

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.

Polecam

Popularne wpisy

WOMEN'S DAY SALE

SUPERLADY

zBLOGowani

zBLOGowani.pl